YILDIZLAR HALI YIKAMA FABRİKASI © Arifiye - Sakarya | 0 545 230 09 19 - 0264 229 59 59

Ücretsiz Servis    229 59 59

Yıkama için teslim alınan halı ve kilimler, kontrol ve ölçümlerden geçirildikten sonra üzerindeki kir ve lekelere göre uygulanacak temizlik yöntemi belirlenir. Ayrıştırılan halılar Toz alma ünitesine sevk edilir.

YIKAMA ÖNCESi HAZIRLIK

MEMNUNİYET GARANTİSİ

 Ücretsiz Servis İçin

229 59 59

% 100

Toz alma işleminin ardından yıkama işlemi Modern ve Üstün Teknolojiye sahip tam Otomatik makinelerimizde yıkama işlemine tabi tutulur.
Makinelerimizde  iki ayrı ünite bulunmaktadır. 1. ünitede bol su verilerek bitki özlü şampuanlarla ve makinemizde bulunan 5 ayrı fırça ile halının alt ve üst kısımları iki yönlü olarak kirinden arındırılır. 2. ünitede bol su ile durulanan halınız mikro kalıntı ve şampuanlardan ayrıştırılır.

YIKAMA ASAMALARI

Otomatik santrifüjlü sıkma makinesine alınan halılarınız yüzde 90 oranında kurutulur. Son kontrolünde tamamen temiz olduğu görülen halı ve kilimleriniz özel bölümde tamamen kurutulur.
Son olarak özel vakum makinesiyle fırçalanan ve havası alınan ürünleriniz ambalajlanır. Size ulaşması için çıkış birimine sevk edilir.

YIKAMA SONRASI ve KURUTMA Halınıza Neler Yapıyoruz? Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, %100 Müşteri Memnuniyeti için çalışırız.

 


Halı yıkama uzmanlık işidir biz tüm ekip ve ekipmanlarımızla değerli müşterilerimiz için profesyonelliğimizi en iyi şekilde ortaya koyuyoruz. Ekibimizle birlikte yaşam  alanlarınızın en sağlıklı koşullar haline gelmesini sağlamak bizim işimiz.Biz işimizi severek ve titizlikle yapıyoruz. Halılarınız firmamızda hiçbir şekilde deformasyona uğramdan yıpratılmadan ilk günkü temizliğine parlaklığına kavuşturulmuş bir şekilde size teslim  edilir.

Uzman bir halı yıkama firması ile çalışmak bunu daim hale getirmek önemli bir durumdur. Halıların hijyenik koşullarda doğru ekip dahilinde doğru  ekipmanlarla yıkanması ve zamanında teslimat son derece önemli  noktalardır.YILDIZLAR HALI YIKAMA FABRİKASI olarak halı yıkama sektöründe ve bölgesinde kendimizi en iyi şekilde ispatlamış önemli bir firmayız.